1. Materiál WPC (Wood Plastic Composite ) v sobě spojuje vynikající vlastnosti dřeva a plastu, díky čemuž se pomalu stává tradičním materiálem pro tvorbu plotů, teras a jiných venkovních konstrukcí.
 2. Bezúdržbovost - materiál je nenasákavý, takže se není třeba obávat plísně nebo hniloby, díky příměsi z plastu je materiál odolný vůči působení dřevokazných škůdců. Desky není třeba každoročně napouštět olejem nebo opatřovat novým nátěrem.
 3. Stálobarevnost - na barevnost materiálu nemá negativní vliv působení slunečního svitu. Nedochází tedy ke snižování původní barevnosti. Střídání ročních období, sucha a vlhka na prknech nevytvoří žádné barevné mapy nebo fleky.
 4. Zachování tvaru - u desek z WPC se nemusíte obávat kroucení, sesychání popř. vytváření nerovností. U tohoto materiálu též nehrozí odštípnutí třísky, která by mohla způsobit zranění.
 5. Tradiční vzhled - i přesto, že se jedná o moderní materiál, je schopen díky dřevu ve své struktuře zajistit plotu nebývalý výraz a zaujmout svým provedením. Z plotových desek je možné vytvářet kompletní plotové desky, plotové desky s průhledy, deskové ploty popř. složitější kombinace dle požadavků investora.
 6. odolný a pevný materiál
 7. 15 let záruky na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz
 8. stálobarevnost a 100% probarvenost celé struktury
 9. bezúdržbovost = žádné nátěry, napouštění,impregnace
 10. bezpečnost - žádné třísky, nebo poškrábání rezavým drátem
 11. snadná a rychlá montáž
 12. krásný vzhled a příjemný povrch na dotek
 13. ekonomická návratnost investice

vyhody-obr.jpg